Kierownik budowy

Umowa o pracę
Opublikowano 1 miesiąc temu

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami

Rozpoczęcie pracy – niezwłocznie

Obowiązki:

  • Analiza dokumentacji projektowej oraz specyfikacji
  • Ciągła kontrola wykonywanych robót co do zgodności z dokumentacją projektową
  • Sporządzanie listy materiałów do budowy, zamówienia i rozliczanie kosztów materiałowych
  • Nadzór nad pracownikami
  • Sporządzanie powykonawczych dokumentów rozliczeniowych itp.

Wymagania:

  • wykształcenie min. – studia inżynierskie w specjalności budowlano-konstrukcyjnej
  • uprawnienia budowlane i wpis do PIIB
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • obsługa programu do kosztorysowania Norma
  • obsługa programu AutoCad
  • umiejętność samodzielnej pracy i jej organizacja
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie powyżej średniej krajowej
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość nabycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany współpracą

zapraszamy do złożenia CV na nasz adres mailowy:

piotrpachucki@wp.pl

Kontakt telefoniczny 662-211-857

Cechy oferty pracy

Stanowiskokierownik budowy