O Nas

[rev_slider alias=”o-nas”][/rev_slider]

Opis działalności firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym, założonym przez osobę fizyczną i działającym na rynku od maja 1996r. Zdobyte doświadczenie firmy, gwarantuje wykonanie zleconych prac rzetelnie i na wysokim poziomie, a także terminowość ich realizacji.

Swoją działalność rozpoczynaliśmy od drobnych remontów i modernizacji mieszkań osób prywatnych, zatrudniając tylko kilka osób. W ciągu kilku lat zdobyliśmy uznanie na rynku wykonując wszystkie zlecenia z należytą starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną i warunkami zleceniodawców. Dzięki temu firma zwiększała liczbę realizowanych zamówień na roboty budowlane oraz ich rozmiar. Wzrosło również zatrudnienie. Firma zaczęła inwestować środki finansowe w maszyny i urządzenia, co powodowało większą wydajność w wykonywaniu usług i wzrost ich jakości.

Na dzień dzisiejszy nasza firma zatrudnia 27 pracowników na pełen etat. Pracownicy są sukcesywnie przeszkalani, co powoduje lepszą jakość wykonywanych robót. Zmieniła się również oferta naszych usług. Poza pracami ogólno-budowlanymi, którymi są m.in. wszelkiego rodzaju remonty, modernizacje budynków, wykańczanie wnętrz (malowanie, tynkowanie, układanie glazury, terakoty, paneli itp.), remonty dachów, wykonywanie dociepleń wraz z elewacją, układanie kostki polbruk, budowy budynków jednorodzinnych „pod klucz”, oferujemy również budowy wszelkiego rodzaju hal o konstrukcji stalowej, obudowywanie dachu i ścian płytami warstwowymi oraz zdejmowanie i utylizację płyt azbestowych.

Jak widać nasza firma rozwija się z każdym rokiem zdobywając doświadczenie w realizacji różnorodnych inwestycji. Każde szkolenie pracowników powoduje, że roboty są wykonywane profesjonalnie i prawidłowo, a nowe zadania nie sprawiają trudności.

Wszystkie zlecenia traktujemy z należytą powagą, starannością i poświęceniem. Każde prace budowlane wykonywane są zgodnie z projektem, dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ORAZ Z DOTYCHCZAS ZREALIZOWANYMI PRZEZ NAS ZAMÓWIENIAMI

Aktualności

PIOTR PACHUCKI

Usługi Budowlano-Instalacyjne
Piotr Pachucki

ul. Bolesława Chrobrego 24D
11-300 Biskupiec

Kontakt z Nami

Pon-pt: 0700 - 1500

tel. 89 715 10 91
tel. 881 932 149 – sekretariat
tel. 881 932 139 – księgowość

Ⓒ 2019 Piotr Pachucki | Wszelkie prawa zastrzeżone