Oferty pracy

Umowa o pracę
Biskupiec, Bolesława Chrobrego 24D
Opublikowano 10 miesięcy temu

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownik ogólnobudowlany.

Kontakt: 881-932-149

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik budowlany

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownik ogólnobudowlany. Kontakt: 881-932-149

Kosztorysant robót budowlanych

Opis stanowiska:

  • Kosztorysowanie robót budowlanych

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów ofertowych w obszarze robót budowlanych
  • Analiza dokumentacji projektowej oraz specyfikacji
  • Wykonywanie przedmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej
  • Pozyskiwanie ofert od dostawców materiałów i podwykonawców

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewne
  • znajomość programu do kosztorysowania Norma
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, programów CAD
  • umiejętność samodzielnej pracy i jej organizacja
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość nabycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany współpracą

zapraszamy do złożenia CV na nasz adres mailowy:

piotrpachucki@wp.pl

Kontakt telefoniczny 881-932-149

Stanowiskokosztorysant

Kosztorysant robót budowlanych Opis stanowiska: Kosztorysowanie robót budowlanych Obowiązki: Przygotowywanie ofert i kosztorysów ofertowych w obszarze robót budowlanych Analiza dokumentacji proje...

Poszukujemy osób na stanowisko operator koparko-ładowarki.

Wymagane jest posiadanie aktualnych uprawnień.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Kontakt: 604-502-652

StanowiskoOperator koparko-ładowarki

Poszukujemy osób na stanowisko operator koparko-ładowarki. Wymagane jest posiadanie aktualnych uprawnień. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Kontakt: 604-502-652